Ara

Whatsapp

ÜCRETSİZ TRANSFER & SKI PASS

EFSANELERİM ORTASINDA MASALSI TATİLLER

DÖRT MEVSİM ZİRVEDE

ZİRVEDE MACERA

Mirada Dellago

Mirada Dellago

  • Hemen Fiyat Al
  • Hemen Fiyat Al

Erciyes

Toroslar'ın Aladağlar dağ uzantısının en yüksek zirvesine sahip dağı, asırlarca medeniyetlerin ve gezginlerin hakkında efsanelerini anlattığı Erciyes Dağı, günümüzde hem Türkiye'nin hem de dünyanın önde gelen kayak merkezlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Dört mevsim adrenalin tutkunlarının gözdesi olan, yalnızca kışın kayak merkezi olarak değil, bahar ve yaz aylarında trekking ve bisiklet turları için de ideal bir rota olarak görülen Erciyes Dağı, stratovolkanik bir yapıya sahiptir. Peribacalarının ve Hasan Dağı'nın, Erciyes'in küllerinden doğduğuna inanılır. Efsaneye göre "dağ doğuran dağ" olarak nitelendirilir. Siz de bu efsanevi coğrafyayı keşfedebilir ve Erciyes'in mucizeleri hakkında daha pek çok efsaneyi yerinde dinleme fırsatı bulabilirsiniz.

Eğer siz de kayak tutkunlarından biriyseniz ya da kış turizmi için cazip bir rota arıyorsanız, Erciyes Dağı'nın İstanbul üzerinden yapılan seyahatlerde en kısa sürede varılan kış turizmi rotası olduğunun altını çizelim. Üstelik özel arabanızla seyahat ediyorsanız Erciyes güzergahında zincir kullanmanıza gerek kalmadan yalnızca kış lastiklerinizle seyahatinizi tamamlayabilirsiniz. Kış şartlarına karşı düzenli olarak bakımı yapılan bu yolda, kolay ve güvenli bir şekilde seyahat etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Erciyes Dağı'nın efsanelerini, pistlerini ve doğasını keşfetmek için daha fazla beklemeyin. Erciyes Dağı tüm ihtişamıyla sizleri bekliyor.

KONAKLAMA

KONSEPT

Mirada Del Lago, misafirlerine Mirada imzasını taşıyan eşsiz detaylarla Tam Pansiyon Plus hizmeti sunar. Erciyes’in büyüsünü sonuna kadar yaşamanız için büyüleyici alternatifler sunan Mirada Del Lago’yu keşfe çıkmaya hazır mısınız?

Spor ve kış turizminin en önemli merkezlerinden Erciyes’te unutulmaz tatiller için Mirada Del Lago tarafından tüm ayrıntılar düşünüldü. Siz değerli misafirlerimiz için;

*Tüm konaklamalarınızda ski pass ücretsizdir.

*3 gece ve üzeri konaklamalarınızda ise havalimanı transferleriniz yine ücretsiz karşılanacaktır.

MİRADA KIDS TOWN

Mirada Çocuk Dünyamızda, siz değerli minik misafirlerimizin tatillerini en iyi şekilde geçirebilmesi için özel olarak hazırlanmış oyun evleri ve çocuk bahçesi ile tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Çocuk Kulübümüz 4 ile 12 yaş çocuk grubuna hizmet vermektedir.

Çocuk yaşları : 4-12 Yaş

Açılış saatleri : 10.00 - 12.00 / 14.30 - 17.00

Bebek bakıcısı : Ücretli (3-12 Yaş)

Gelin Mirada farkını siz de yaşayın.

AKTİVİTELER

Melik Gazi İlçesi Tekir Yaylası, Erciyes Dağı 38400 Kayseri, Türkiye

İLETİŞİM